fbpx

Mersin CNR Kitap Fuarı

Mersin CNR Kitap Fuarı 2019

2019 yılı itibariyle 5.si düzenlenecek olan Mersin CNR Kitap Fuarı 24 Kasım ile 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Mersin CNR EXPO’da gerçekleşecek!

 

 

Türk fuarcılık sektörünün lideri CNR Holding, 24 Kasım- 01 Aralık tarihlerinde Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde Akdeniz’in en büyük kültür etkinliği Mersin CNR Kitap Fuarı’nı düzenleyecek.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından 12 bin 500 metrekare alanda gerçekleştireceği fuar, bölge illerden gelen binlerce kitapseveri ağırlayacak.

Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle, kitap okuma alışkanlığını geliştirmek amacıyla düzenlenen fuar CNR Mersin Kitap Fuarı beşinci kez kitapseverlerle buluşacak.

Geçen yıl, 160 binin üzerinde kitapseverin ziyaret ettiği ve 500’ün üzerinde yazar ve çizeri bir araya getiren fuar, Alfa, Can, Erdem, Ephesus, Epsilon, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası, İletişim, Pegasus, Profil, Semerkand, Yeditepe, İthaki, Damla yayınları, Doğan Kitap, TÜBİTAK, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu’nun da aralarında bulunduğu 250’nin üzerinde yayınevi ve 450 markanın katılımı ile gerçekleşti.

Her yaşa uygun roman, çizgi roman, kurgu, şiir ve ders kitaplarının bulunacağı CNR Mersin Kitap Fuarı kitapseverleri bu yıl da mutlu edecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hatay Yöresel Ürünler

Hataybook.com | Ücretsiz Kargo

%d blogcu bunu beğendi: