fbpx

Bilet Satış İade Değişiklik

BİLET SATIŞ, DEĞİŞİKLİK ve İADE KOŞULLARI

Mersinkonser.com aracılığı ile alınan biletler ve hakların iptal, değişikliği şu şekildedir:

Mersinkonser.com’un kullancılarına verdiği hizmet, satışa sunulan etkinlik biletlerinin satın alınması ve web sitesinde ilan edilen koşul ve şartlarla kullanılması ile sınırlıdır. Etkinlik bilet iptal ve değişiklikleri için müşteriye tanınmış olan süreler; etkinliğin gerçekleşmesine 24 saat kala iptal ve değişiklik gerçekleştirilemez.

Etkinliğin gerçekleşmesine 2 gün kala aynı kategori ve fiyatta başka etkinlik için önceden bildirilmesi suretiyle değişiklik gerçekleştirilir; 3 gün önceye kadar ise iptal talebi olması durumunda kesintisiz iadesi yapılır.

Belirtilen sürelerin dışında rezervasyon ve etkinlik biletlerine ilişkin alınan hizmet, Mersinkonser.com tarafından herhangi bir geri ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Zaman zaman, etkinlikleri düzenleyen kişiler, spor, dans ve müzik toplulukları, yeme içme mekanları, spor merkezleri, tatil yerleri, kişisel gelişim kursları bu etkinlikleri muhtelif sebeplerle iptal edebilir veya erteleyebilirler. Bu gibi hallerde, eğer ilgili hizmete ilişkin bedel Mersinkonser.com tarafından işletme’ye ödenmişse müşterilerden tahsil edilen bedelin kullanıcıya iadesi konserin gerçekleşeceği işletme tarafından yapılacaktır.

Müşteriler, Mersinkonser.com aracılığı ile işletme tarafından ilan ve teklif edilen hizmeti yine websitesi’nde ilan edilen satış koşul ve şartları ile sınırlı olarak İŞLETME’den satın aldığını kabul ve taahhüt eder. Müşterilerin satın almış olduğu hizmetin ilan edilen koşul ve şartlarında değişiklik talepleri kabul edilemez.

Müşteriler Mersinkonser.com aracılığı ile İŞLETME’den satın aldığı hizmeti tek seferde kullanacaktır. Müşterilerin ödediği bedele ilişkin fatura veya fiş, hizmetin ifa edilmesi sırasında veya en geç 7 (yedi) gün içinde Mersinkonser.com tarafından düzenlenerek müşteriye verilecektir.

Cayma hakkı, fiyatı borsa ya da teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mal ya da hizmetlere yönelik ilan ve teklifler için geçerli değildir.

Cayma hakkı, KULLANICI’nın taleplerine bağlı olarak hazırlanmış ve geri alınması mümkün olmayan ya da çabuk bozulmaya müsait veya son kullanma tarihi geçme olasılığı bulunan malların satın alınmasına yönelik ilan ve teklifler için geçerli değildir.

Cayma hakkı, İŞLETME tarafından sunulan hizmetin elektronik ortamda anında ifasının söz konusu olduğu durumlarda geçerli değildir.

Satın alınan etkinlik biletlerinde, aksi belirtilmedikçe, etkinliğe 72 saat kalaya kadar iade ve değişim işlemi yapılabilmektedir.

Cayma hakkının kullanımına ilişkin talep Mersinkonser.com’a faks, iadeli taahhütlü posta ya da e-posta yoluyla yazılı olarak iletilmelidir. Cayma hakkının kullanılması durumunda, eğer cayma hakkının kullanılmasına imkan veren koşullar sağlanmaktaysa, cayma bildiriminin Mersinkonser.com’a ulaştığı tarihten itibaren 5 (beş) iş günü içinde Mersinkonser.com tarafından tahsil edilmiş olan tutar müşteriye iade edilecektir.

Müşteri, İŞLETME tarafından websitesi aracılığı ile satılan ya da sağlanan ürün ve hizmetler alkollü içki tüketimini içerebileceği durumlarda, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre, söz konusu ürün ve hizmette yer alan alkollü içkiyi tüketebilecek ve satın alabilecek yaşta (18 yaş ve üzeri) olduğunu ve söz konusu ürün ve hizmetlerin görsellerinin hiçbir şekilde KULLANICI’yı alkol tüketimine özendirir nitelikte olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Müşteri, Mersinkonser.com’un hizmeti sunan kişi olmayıp, yalnızca işletme ile kullanıcı arasında aracılık yapmakta olduğunu kabul etmektedir. Mersinkonser.com, İşletme tarafından müşteri’ye sunulan ve/veya sağlanan hizmetin kusurlu ya da ayıplı olması ve/veya belirlenen süre içerisinde sunul(a)maması/sağlan(a)maması dolayısıyla sorumlu değildir.

Müşteri, hizmetin kullanımı için verilen şifrenin çalınması veya 3. kişilerce kullanılması halinde Mersinkonser.com ya da İŞLETME’nin sorumlu olmayacağını kabul eder.
İşbu Sözleşme müşteri tarafından okunarak kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir.

Hatay Yöresel Ürünler

Hataybook.com | Ücretsiz Kargo

%d blogcu bunu beğendi: